czwartek, 30 maja 2024
Strona główna Nasz zespół

Nasz zespół

Oddział Szkoleń i BRD

ul. Nowy Józefów 52, pok. 214

695 141 900

(42) 678 61 11

szkolenia@word.lodz.pl

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi

truck-1181063_640

DLA TRANSPORTU

SZKOLENIA

SZKOLENIE OKRESOWE

KWALIFIKACJA WSTĘPNA

OBSŁUGA TACHOGRAFU

CZAS PRACY

ADR

Szkolenie redukujące punkty karne - WORD w Łodzi

PUNKTY KARNE?

JEDEN DZIEŃ SZKOLENIA

6 PUNKTÓW KARNYCH MNIEJ

Szkolenia WORD w Łodzi

zawodowy

KAŻDY KIEROWCA SIĘ SZKOLI

OFERTA SZKOLEŃ

Oddział Szkoleń i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego WORD w Łodzi to zespół szkoleniowców i specjalistów powołany do współpracy z organizacjami w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Jakość i zadowolenie naszych klientów.

Współpracujemy również z wieloma innymi wykładowcami, którzy specjalizują się w dziedzinie wiedzy związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Dbamy o to, by organizowane przez nas kursy i szkolenia spełniały najwyższe standardy jakości, a przede wszystkim były w zgodzie z oczekiwaniami naszych klientów.

Wspólnie realizujemy jeden z podstawowych celów WORD w Łodzi, jakim jest poprawa bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dowiedz się więcej – O nas.

 

Grzegorz Próchniewicz – kierownik Oddziału Szkoleń i BRD

– mgr inż. mechanik

 Ma umiejętność przekazywania nawet bardzo specjalistycznej wiedzy z lekkością
i humorem. Prowadząc szkolenia zawsze dba o dobrą atmosferę w grupie.

Ukończył Wydział Mechaniczny na Politechnice Łódzkiej o specjalności „Samochody i ciągniki” oraz Studia Podyplomowe w zakresie „Zarządzanie Logistyką”. Posiada uprawnienia instruktora nauki jazdy w zakresie prawa jazdy kat. B,C,D oraz uprawnienia egzaminatora w zakresie prawa jazdy kategorii: A,B,C,D,E,T.

Jako wykładowca wykorzystuje bogate doświadczenie zawodowe związane z procesem szkolenia i egzaminowania kierowców. Prowadzi m.in. zajęcia na kursach dokształcających dla kierowców zawodowych, kandydatów na instruktorów i egzaminatorów. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz transportu towarów niebezpiecznych. Ukończył kurs doskonalenia techniki jazdy oraz jazdy defensywnej.

Andrzej Warycha – Wykładowca – Organizator Szkoleń

– mgr inż. mechanik

Wśród osób szkolonych słynie z tego, że jest niezwykle kompetentny, rzetelny, choć wymagający. Połączenie tych cech daje możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i najlepszych umiejętności. Frekwencja i poziom koncentracji uwagi na prowadzonych przez niego kursach są zawsze wysokie.

Ukończył Wydział Mechaniczny na Politechnice Łódzkiej o specjalności „Samochody i ciągniki”, a także podyplomowe studia „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego i Rzeczoznawstwo Samochodowe” – specjalność „Technika samochodowa” w Wojskowej Akademii Technicznej i na Politechnice Warszawskiej oraz Podyplomowe Studia Menadżerskie na Politechnice Łódzkiej i Podyplomowe Studia w zakresie Informatyki. Ukończył również specjalistyczne szkolenie w zakresie rekonstrukcji wypadów drogowych w Wojskowej Akademii Technicznej i na Politechnice Warszawskiej.

Posiada uprawnienia instruktora nauki jazdy i instruktora doskonalenia techniki jazdy, a także uprawnienia egzaminatora w zakresie prawa jazdy kategorii: A,B,C,D,E,T.

Jest wykładowcą m.in. na kursach dokształcających dla kierowców zawodowych, kandydatów na instruktorów i egzaminatorów. Specjalizuje się w interpretacji przepisów oraz w szkoleniach z zakresu techniki jazdy.

Marek Dzimiński – Główny specjalista ds. organizacji szkoleń

– mgr ekonomii

Rowerzysta, któremu nie straszne są nawet pochmurne, zimne czy deszczowe dni.

Ukończył kierunek Organizacja i Technika Handlu Zagranicznego oraz Podyplomowe Studia Rachunkowości i Zarządzania Finansowego.

Prowadzi zajęcia z zakresu prawa finansowego i podatkowego dla osób ubiegających się o Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika.

Aleksandra Grzegory – Wykładowca – Organizator Szkoleń

– mgr psychologii